Obchůdek ZDE
Fans club ZDE
Vyřazovačka ZDE
Příběh ZDE
Průkazky ZDE a ZDE
Zápis do SONF ZDEVideo blogu ZDE

Prosinec 2013

vánoce

22. prosince 2013 v 9:10 | teropero11 |  Diskuze
Ahoj tak co těšíte se na vánoce?já strašně protože pozítří už. Jsou byli jste hodní?já teda moc ne no nic dávám vám sem vánoční foto angee.1)máte.2)znáte3)líbísevám?

Rozbalování 12, 13 a 18. kalendáře

18. prosince 2013 v 18:37 | eliška |  Angee grafika
Ahojky! Tak jako minule jste dali za 2 dny 2 komenty, tak aspoň něco...Jenom jsem teď četla na blogu my-a-angeee, že Adushka odchází, holkám nefandí, nezajímá se o ně...Mě se taky už moc blogovat nechce, jako ráda vám píšu články a hlavně jsem ráda, když komentujete. Ale není to, co bývalo..Tak teď k článku...dneska Vám sem dám 12, 13, 18. balíček kalendáře, protože vám sem nebudu dávat všech 5 balíčku, bylo by pak toho moc..máte to jako odměnu, takže musíte rychlejš komentovat, tak tady to máte:

12:

13:


18:

Líbí se Vám balíčky?
Co nejvíc?
Eliška

Budeme rozbalovat jen za 3 komenty....

11. prosince 2013 v 14:02 | eliška |  Angee fotky
Ahoj! Dneska mám narozky a je mi 12!!:) Ale jsem nemocná:( Takže..nedokážete dát ani do týdne 5 komentů, dáte jenom 3, OK. Rozbalujeme za 3, nebo bych tu přidávala asi tak 2x do měsíce, abych řekla, hrozně jste se zhoršili a už mě naprosto nebaví...už vás nebaví náš blog, nebo co? Žádný komenty, já se tady snažím něco vymejšlet, ale stejně nic..max dáte ty 3 komenty, s vyřazovačkou chci udělat teď další kolo, ale není rozhodnuto..u příběhu jste nedali 10 komentů..ach jo:( Tak snad se zlepšíte, dám vám sem ozdobu jenom z 6. a z dneska 11., tak aspoň něco:)


Takže tady ještě z 6.:


A tady z dneška:

Z 6. byla teda colorka s Vendy:) a z dneška, 11. byla koláž Angg s Liamem:)

Dává se tak, že zajedete dolů a tam dáte "hlasovat", opíšete kód a dáte odeslat:) Hlas má být započítán, děkuju.

Jak se Vám líbí věci?
Hlasovali jste?
Za 3 komentáře zítra rozbalujem:)
Eliška:)tajné fotky angee s nikcou

7. prosince 2013 v 13:40 | teropero11 |  Angee fotky
Ahoj tak jak ste si uzili mikulase?ja suprově dávám vám sem tajne fitky angee s nikčou líbíse vám?mně moc :-* tak se mnějte a čauu

Vánoční kalendář:)

5. prosince 2013 v 19:04 | eliška |  Angee grafika
Ahojky! Dneska se na náš blog přišel podívat Mikuláš! Domluvila jsem se sním, ať přijde a tak přišel. Ptal se, jestli jste byli hodný, říkala jsem, že jo, ale že poslední dobou dost zlobíte. A tak Mikuláš řekl, že Vám dá za to zlobení jen adventní kalendář. Já si myslím, že je to pro náš blog skvělé! Ale na oplátku po Vás nechce písničku, ani básničku, ale komentáře, protože těma jste nejvíc zlobili. Takže říkal, ať dáte komentář na oplátku, jinak si Vás čert vezme do pekla! Je to od 5., protože Vám sem nechci dávat hned 5 věcí, nestíhala bych. Budeme vždy rozbalovat za 5 komentářů, pokud u jednoho dáte 10, máte 1 bez těch 5 komentů;) Myslím, že Vás to bude bavit:) Tak co, byli jste strašit? Já jo a bylo to super:) Tak tady rozbalování 5. prosince našeho kalendáře:


Takže dneska je 5. prosince, takže tady věc z 5:


Jak se vám líbí Kalendář?
(Každý den to budu odškrtávat)
Jak se vám líbí věc?
Za pět komentů další rozbalování:)
Eliška, Mikuláš a Čert:)
Přijď zase příště k nám na blog:) Budeme se těšit! A když budeš tak hodný/á, dej hlas sem pro el01: