Obchůdek ZDE
Fans club ZDE
Vyřazovačka ZDE
Příběh ZDE
Průkazky ZDE a ZDE
Zápis do SONF ZDEVideo blogu ZDE

Říjen 2013

TOP Blogy

30. října 2013 v 10:01 | eliška |  TOP Blogy
Ahoj!:) Jak se máte? Já fajn:) Zítra zase do školy:( Ale jsou to jenom dva dny, tak to vydržíme...Dneska to budou TOP Blogy, příště asi vyřazovačka, protože jste dali u vyřazovačky konečně 5 komentů!:) Takže, tady jsou TOP Blogy:

Kdo je tam napsanej, má u mě výhodu:) Každej článek komentuju, takže už mi to sem nemusíte psát:) Chodím na ty blogy každý den.


Jste tam?:)

Eliška

Žadný komenty = nepřidávám

26. října 2013 v 11:41 | eliška |  Blog
Ahoj! Takže..podle názvu asi víte, co vám chci říct...Je to to, že vůbec nekomentujete. Co se s váma stalo? Dřív jste dali bez odkazu na fórko v klidu 2-3 komenty a teď dáte 1 s tím, že tam ten odkaz dám? Tak to teda ne! Já vám ty články dávám, protože chcete a ne proto, že si to sem dávám jen tak pro sebe..takže jsem vám chtěla říct, že nebudu teď přidávat, dokud TADY nebude 5 komentů. Asi nebude ani párty...je to jenom na Vás. Takže komentujte, něco za něco!;)

Eliška

hot or not??

20. října 2013 v 21:14 | teropero11 |  Angee fotky
Ahooj davam vam sem foto angee hot or not??ja davam rozhodne hot a co vy??Smějící se

Náš blog měl narozeniny!:D

18. října 2013 v 13:20 | eliška |  Blog
Ahojky! Jak se máte? No, já skvěle. Je vážně skvělý, že jsem zapomněla na to, že náš blog měl v září narozeniny!:D Asi to napíšu do menu..Za chvilku je stejně Halloween, takže bude párty i na Halloweena + to bude taková narozeninová blogu.

Tady něco k našemu blogu:

Tento blog založila Semi, ale nejvíc tu dělám blog já. Spolumajitelka, jako skoro vždy je taky Terka (teropero11) je to moje kamarádka, kterou znám od 5A už přes rok:) Píšeme si na skype a tam mi to právě řekla, že máme tento blog.

Tady něco k adminkám:

Tento blog měl ze začátku 3 adminky, později 4, ale ta jedna vůbec nepřidávala a na blog ani nechodí a neví o něm, takže už adminka není. Nejvíc přidávám já, ale holky taky někdy přidávají, nejmíň teda Semi, ale to nevadí, blog není povinnost. Z adminek znám spíš Terku. Semi ani ne. Jenom vím, jak vypadá a, že byla na nějakých koncertech. Jsem ráda, že na tomhle blogu jsem a že to tady něco jako "vedu".

Tady něco k narozeninám:

Milý blogu angee-best-girl,
Přeju, ať máš větší návštěvnost,
ať tu máme více komentářů,
ať sem lidi chodí s radostí,
ať to ještě další roky přežiješ,
ať tu není nuda,
ať se dost přidává,
ať jsi oblíbený a budeš to tu mít hezký.

Takže vše nej 1 roku tomuto blogu! Narozeniny byli 28.září 2013, tedy byl založen a první článek 28.září 2012

Tak doufám, že to tu bude lepší:)

Vše nej!

Otázky:
Budete sem chodit?
Baví vás to tu?
Líbí se Vám adminky?
Líbí se Vám vzhled?
Jste spokojeni s článkami?


Tak pá:)
Eliška

nový des a video

17. října 2013 v 13:30 | teropero11
Ahoj tak co libi se vam novi des a video??mne strasne jo dekuji moc kacce.l za des a video a co byste sem chteli??Překvapenýja totiz vubec nwm ahoj teropero11

Dokonalá fotka♥

13. října 2013 v 18:54 | eliška |  Angee fotky
Ahojky! Tak jak jsem říkala, za pět komentů je tu ihned další článek:) Protože sem nedávám skoro vůbec žadný fotky, tak jsem se rozhodla přidat konečně nějakou fotku. Prohlížela jsem si fotky, kterou sem dám a našla jsem tuhle dokonalou fotku Angg s Verčou. Fakt božíí! Jinak, prosím, přihlašte se sem: http://angee-best-girl.blog.cz/1308/sonf-zapis
Moc nás to potěší + budou super ceny!! Tak prosím! A tady fotka:Líbí?

Tak pá
Eliška:)

Říjnový Rozhovor

7. října 2013 v 20:19 | eliška |  Rozhovory
Ahojky! Jak se dneska máte?:) Já fajn:) Já nevím, co přidat dřív...mám toho tolik připravenýho, tak se snažím postupně, podle komentářů. Zatím dáte sami od sebe 2 komenty, což je super! Pak to dám na fórko a jeden, nebo dva komenty další se objeví, jenom abyste věděli, když dáte 5 komentů, můžete vědět, že přidám hned další článek. Když dáte víc, než 5 čekejte odemně nějakou tu odměnu:) Třeba párty, která tu dlouho nebyla;) Tak..a teď k článku. Dneska je s TheTerinkattv, ale v Rozhovoru jsem napsala jenom Terka. Tak doufám, že se líbí:) Tady je.

Líbí?
Eliška:)

Diskuze: Terka a Týna

3. října 2013 v 18:01 | eliška |  Diskuze
Ahojky! Takže dneska Vám tu chci dát Diskuzi, která nebyla hodně dlouho. Tahle Diskuze je 2. diskuze našeho blogu a je to na téma: "Terka a Týna" Jak asi víte, tak je to Terka a Týna z DC (Diamond Cats). Pokud jí neznáte, koukněte se na Tess instagram a tam má Tess s ní videa, je to ta blondýna. Takže..jdeme na to!

Když ještě byla starý 5A, kde byla Týna, tak jsem měla nejradši Týnu a teď Terku. Jsou to kamarádky, takže dobrý:D Týnku i Terku mám hrozně ráda♥ Týnku bych chtěla poznat i osobně, takže bych možná na DC i jela:) Holkám to spolu hrozně sluší a jsem ráda, že se spolu kamarádí. Když to tak vezmete, DC a 5A se spolu jinak nebaví, takže můžeme být rádi, že Tess s Týnkou jo. 5A jsou samozdřejmě známější, ale DC mají taky pěkný písničky. Narozdíl od 5Angels oni toho můžou milion, nic jim nikdo nezakazuje..říkáte si: A co holky nemůžou a DC smí? Co? Toho je moc..tak třeba: Můžou na fotkách dělat, co chtěj, 5A ne, nemůžou udělat třeba fakáče a DC to můžou. Můžou udělat video, kde řeknou třeba do prdele, ale 5A ne, DC si vás můžou follownout, můžou mít ask, prostě si můžou dělat, co chtěj...Takže v tomhle to mají Diamond Cats lepší. Já osobně mám radši 5A, ale DC jsou taky super!:) Prostě Týnku a Terku mám moc ráda!♥

No nejsou krásný?:)


Otázky:

Máte taky holky rádi?
Znáte DC? Líbí se Vám?
Máte radši Tess, nebo Týnu?
Jste rádi, že se spolu kamarádí?


Moje odpovědi:

Ano:)
Jo, jo.
Terku♥
Joo.


Tak pá
Eliška
Přijď zase příště k nám na blog:) Budeme se těšit! A když budeš tak hodný/á, dej hlas sem pro el01: