Obchůdek ZDE
Fans club ZDE
Vyřazovačka ZDE
Příběh ZDE
Průkazky ZDE a ZDE
Zápis do SONF ZDEVideo blogu ZDE

Srpen 2013

SONF - Zápis

31. srpna 2013 v 20:59 | eliška |  Soutěže
Ahojky! Přidávám Vám SONF - Zápis. Snad se někdo zapíše:) Fotky musí být foceny pouze Vámi, z koncertu atd. a s Angee. Takže tady Zápis a pravidla:


Jméno
E-mail
Blog


Pravidla:

Fotka musí být focena Vámi, třeba z koncertu. Musí na té fotce být Angee. Může tam být s Váma, nebo jenom ona, je to jedno, hlavně tam musí být Angee. Hlasy si schánět můžete a u adminek si zamluvit můžete, pokud budou sami chtít. Fotky posílejte na E-mail: angee-best-girl@seznam.cz

Pokud se nezůčastní víc, jak 3 lidi, soutěž končí! Fotky posílejte, dokud sama nenapíšu a neukončím. Cena je Grafický balíček + 5 komentů na blog + můžete si vybrat 3 tajné fotky z koláže, kterou ještě nemáte, potom tu bude reklama na měsíc. Pak k tomu bude ještě jedna "Velká výhra", což je překvápko:) Není to zas tak velký, ale nikomu jsem to ještě nedělala:)

Tak se přihlašujte, přihlašujte, těším se!

Eliška:)

Srpnový Rozhovor

25. srpna 2013 v 13:35 | eliška |  Rozhovory
Ahojky! Dneska přidávám Srpnový Rozhovor s Barčou, která si o to napsala v komentářích, což mě dost potěšilo:) Omlouvám se, pokud se Vám něco špatně čte, jiný barvy nešli. Tady je Srpnový Rozhovor:

Tak co, líbí se Vám?
S kým by měl být příště?
Chceš, aby byl s tebou?
Napiš email a přezdívku:)

Eliška:*

Nový videoklip!

13. srpna 2013 v 10:47 | eliška |  Angee videa
Ahojky! Po dlouhé době, protože jste nekomentovali a musela jsem do toho nutit se ozývám s úplně božím videoklipem! Jako mají hvězdy v Anglii! Božííí! Vážně úžasný, myslím, že jste ho už viděli a kdo ne, tak Vám ho sem dám. Je fakt super, holky to krásně zpívaj, tancujou, hrajou, prostě super! Ten videoklip je nejlepší a nejkrásnější, ale když se na to koukám, vidím, že už holky nejsou ty malí holčičky co měli ty takový písničky a videoklipy normální, ale že už to jsou hvězdy, na jednu stranu jsou úžasný a přeju jim to, protože je mám ráda a na jednu stranu mě to mrzí, možná to nepochopíte, ale holky začínají být dospělý a když se kouknete na ty starý videa, tak se mi chce pomalu brečet..jak to všechno rychle šlo pryč..čím víc jsou holky slavnější, tím víc se jim toho zakazuje a nejsou k nám přístupný. Za chvilku nebudou moct nic..ale to snad ne. No, tak konec řečí, tady je videoklip:

Jak se Vám videoklip líbí?
líbí se Vám tam holky?

Moje odpovědi:
Jo, moc.
Jo.

Tak pá:)
Eliška
Přijď zase příště k nám na blog:) Budeme se těšit! A když budeš tak hodný/á, dej hlas sem pro el01: